HISTORICKÉ A NA SUŠIENKY

Klasik - ,,Pečiatka ktorú nemusíte hľadať ,,

SLOV-ALEX - prvý výrobca pečiatok, ktorý vrátil klasickej pečiatke z dreva harmóniu, funkčnosť a osobitý štýl. Historická drevená pečiatka Klasik jediná svojho druhu na Slovensku vznikla v našej firme SLOV-ALEX v roku 1990.V začiatkoch jej výroby sme ponúkali až 15 farebných odtieňov. Má osobitý štýl spája v sebe harmóniu, funkčnosť. Dobre sa drží, práca s ňou je príjemná. Môže byť zaujímavým doplnkom stola vo Vašej kancelárii. Historická pečiatka Klasik je špičkou v našej ponuke vytvorili sme ju len pre Vás. Napriek tomu ,že drevené pečiatky sa už v dnešnej dobe prakticky nepoužívajú sme sa rozhodli pečiatku Klasik znova zaradiť do ponuky po 27 rokoch od jej uvedenia.
Vybrať si môžete z 3 farebných odtieňov / prírodná, hnedá, čierna /. Na požiadanie vyrobíme aj iný rozmer.

NA SUŠIENKY

Sušienky s vlastným grafickým návrhom sú originálne, vhodné aj ako originálny darček, alebo len tak pre Vašu zábavu. Navrhnite si pečiatku na sušienky sami, alebo nám pošlite Vašu predstavu. Pozrite si pre inšpiráciu grafické návrhy už vyrobených pečiatok na sušienky. Ponukame Vam 3 štandardné rozmery, vyrobíme Vám však rôzne veľkosti a tvary. Napíšte nám.

 V prípade záujmu alebo otázok nás neváhajte kontaktovať!

Klasik 4015 - 40x15 mm

​Pečiatka Klasik 4015 je vhodná pre texty do 5 riadkov

pre podnikateľov alebo ako jednoriadková pre firmy.

10€

Klasik 5020 - 50x20 mm

Pečiatka Klasik 5020 je vhodná pre texty do 6 riadkov

pre podnikateľov alebo pre firmy či lekárov.

12€

Klasik 6025 - 60x25 mm

Pečiatka Klasik 6025 je vhodná pre texty do 7 riadkov

pre podnikateľov alebo logo firmy s textom pre firmy.

14€

Klasik Ø 25 - 25 mm

Pečiatka ,, znak priemeru - preskrtnuty kruh,, 25 

je okrúhla pečiatka s priemerom 25mm.

11€

Pečiatka na sušienky 32 mm

Pečiatka na sušienky v rozmere 32 mm na pečenie je kreatívny doplnok do kuchyne. Vytvorením vlastného grafického motívu vznikne jedinečná sušienka ktorou môžete obdarovať svojich blízkych. Výroba pečiatky je do 3 dní od schválenia grafického návrhu. Pri zložitejších grafických úpravách si účtujeme poplatok za grafiku.

12,20 €

Pečiatka na sušienky 42 mm

Pečiatka na sušienky v rozmere 42 mm na pečenie je kreatívny doplnok do kuchyne. Vytvorením vlastného grafického motívu vznikne jedinečná sušienka ktorou môžete obdarovať svojich blízkych. Výroba pečiatky je do 3 dní od schválenia grafického návrhu. Pri zložitejších grafických úpravách si účtujeme poplatok za grafiku.

16,20 €

Pečiatka na sušienky 52 x 42 mm

Pečiatka na sušienky v rozmere 52 x 42 mm na pečenie je kreatívny doplnok do kuchyne. Vytvorením vlastného grafického motívu vznikne jedinečná sušienka ktorou môžete obdarovať svojich blízkych. Výroba pečiatky je do 3 dní od schválenia grafického návrhu. Pri zložitejších grafických úpravách si účtujeme poplatok za grafiku.

15,80 €

Pečiatka na sušienky 52 x 52 mm

Pečiatka na sušienky v rozmere 52 x 52 mm na pečenie je kreatívny doplnok do kuchyne. Vytvorením vlastného grafického motívu vznikne jedinečná sušienka ktorou môžete obdarovať svojich blízkych. Výroba pečiatky je do 3 dní od schválenia grafického návrhu. Pri zložitejších grafických úpravách si účtujeme poplatok za grafiku.

15,80 €

Please reload